Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (58 komentářů)

NIKOLA, (19. 11. 2013 23:18) Reagovat
Dobrý večer, poprvé jsem dostala Streptokoka. projevilo se to jako bolest v krku,nemohla jsem polikat a dělalo mi problém mluvit. Poté se mi na těle ukázala vyrážka, malé červené tečky. Od své lékařky jsem dostala předepsaný OSPEN 1500 1tableta za 8 hodin/10 dní. Od mala trpím na různá onemocnění a chtěla bych se zeptat jak dlouho se streptokok lečí? a zda budu muset chodit na injekce(penicilin)? Tohle mám poprvé a co už jsem tak něco početla, docela jsem se zarazila. Děkuju za odpověď :-)
Dana, (31. 12. 2013 20:13) Reagovat
Ležím ve špitále s mono a dneska mi zjistili, že mám i streptokoka,dali mi penicilin, ale jak tak googlim, nic jsem o tom ve spoenectví s mono nenašla, může to mít nějaké komplikace?
Jitka, (05. 03. 2014 13:53) Reagovat
Tak je lepší se vždy zeptat rovnou lékaři (i když teď to už pro vás není aktuální), ale já jsem také jednou byla v nemocnici úplně s jiným problémem a během různých vyšetření mi zjistili streptokoka. Holt, když je člověk v nemocnici, tak ho proklepnout tak, že najdou kdeco. Mě na to nasadili antibiotika a brzy jsem se ho zbavila.
Patrik, (31. 03. 2014 15:50) Reagovat
Dobrý den, přítelkyně má streptokoka ve střevech, tak bych se chtěl zeptat, jestli mě může nějakým způsobem nakazit.
David 92, (04. 06. 2014 18:55) Reagovat
Dobrý den. Už 5 mesíc stále kašlu. Byl jsem u speciálního plicního lékaře na ORL. Postoupil jsem rengen průdušek, plic, odběry krve vše v pořádku, ale stále kašlu. ANi antibiotika mi nezabíraji a protialergické leky taky. Můžete mi prosím nějak někdo poradit, co dál? Chystám se k lékaři na výtěr krku, jestli nemám streptokok.
Irenka, (24. 02. 2015 09:46) Reagovat
Dobrý den já už jsem úúplně zoufalá. Už po třetí za poslední 2 měsíce beru Antibiotika na prokázaného masivního strptokoka v krku. Pokaždé mi na to doktorka dala antibiotika a těď dobítám Poslední 2 tabletky, zítra ráno beru poslední a už mě zase škrábe v krku a mám knedlík!!! Nemůžu vůbec polykat... Navícd jsem hrozně unavená a bez energie a mám problémy se záchodem. Je pravda že by mi na tyhle potíže mohli pomoci probiotika Biporon Premium, pradila mi to kamareádka, ale jsou docela drahé, ale prý fakt dobré, má cenu je začít brát, když už atb dobírám? No a hlavně potřebuju poradit co s tím bacilem v krku už další antibiotika nesnesu!!!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Streptokok.info
Kontakty